Katedra Psychiatrii
EAPM - European Association of Psychosomatic Medicine

Drodzy Goście oraz Uczestnicy Konferencji EAPM,

Pandemia COVID-19 dotknęła nas wszystkich, bez względu na miejsce zamieszkania, zajmowaną pozycję czy wiek. Ten czas uczy nas przyjmowania większej odpowiedzialności za zdrowie własne, naszych bliskich, ale i za nas jako społeczeństwa. Ze względu na oficjalną decyzję Zarządu Europejskiego Towarzystwa Medycyny Psychosomatycznej o przesunięciu konferencji EAPM 2020 w Wiedniu na rok 2022, wrocławski Komitet Programowy postanowił przełożyć konferencję naukową EAPM we Wrocławiu na rok 2023 r. 

Jednocześnie zachęcamy do rejestracji na tegoroczną 8 edycję konferencji EAPM 2021 online 2-4 czerwca:

https://www.eapm2021.com

Mamy wielką nadzieję, że wszyscy pozostaniemy zdrowi i będziemy mogli się spotkać na jubileuszowej 10 edycji konferencji EAPM w 2023 r. We Wrocławiu.

Prof. dr hab. n. med. Joanna Rymaszewska
W imieniu komitetu programowego konferencji

 

DIALOGI INTERDYSCYPLINARNE

 

Drodzy Goście i Uczestnicy Konferencji Dialogi Interdyscyplinarne,

Z mieszanką smutku i nadziei pragniemy poinformować, iż ze względu na utrzymujące się zagrożenie pandemii COVID-19 i wynikające z niej ograniczenia dla imprez masowych a jednocześnie interaktywny i oparty o bezpośrednią relację charakter "Dialogów..."  Komitet Naukowy zdecydował o przesunięciu Jubileuszowej V edycji konferencji naukowej Psychiatria - Dialogi Interdyscyplinarne na jesień 2022 roku.

Wszelkie aktualności związane z wydarzeniem dostępne są na stronie: 

 https://www.termedia.pl/Konferencja-V-Psychiatria-Dialogi-Interdyscyplinarne-Informacje-organizacyjne,1160,8588.html

Mamy wielką nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w licznym gronie we Wrocławiu, aby kontynuować nasz wspólny dialog.

Prof. dr hab. n. med. Joanna Rymaszewska
Przewodnicząca Komitetu Naukowego