Katedra Psychiatrii

Przy Katedrze i Klinice Psychiatrii działa Studenckie Koło Naukowe Psychiatrii.
Opiekę nad Kołem Naukowym sprawuje dr n. med. Patryk Piotrowski wraz z doktorantami mgr Kamilą Kotowicz i lek. Moniką Małecką

W ramach comiesięcznych spotkań koła odbywają się wykłady oraz dyskusje prowadzone przez praktyków lekarzy i psychologów, a także studentów. Tematyka spotkań wykracza poza materiał realizowany w ramach toku studiów na kierunku lekarskim, zazwyczaj jest ona inicjatywą studentów wynikającą z ich zainteresowań oraz chęci zdobycia szerszego spojrzenia na psychiatrię oraz społeczne funkcjonowanie człowieka.
Uczestnictwo w kole daje również możliwość czynnego rozwoju naukowego poprzez uczestnictwo w badaniach i grantach, tworzenie prac naukowych, a także prezentacji wyników na konferencjach zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

Członkowie koła mają również możliwość rozwoju i praktyki umiejętności klinicznych poprzez uczestnictwo w dyżurach zarówno na oddziale dla dzieci i młodzieży, jak również dorosłych.

Kontakt

dr n. med. Patryk Piotrowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
mgr Kamila Kotowicz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lek. Monika Małecka: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Kontakt do zarządu

Przewodniczący:
Krzysztof Kowalski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zastępca:
Bogna Bogudziński: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.