Jeśli doświadczasz trudności związanych z adaptacją, czujesz się samotny lub wyalienowany, masz kłopot z wyrażeniem lub nazwaniem emocji, które odczuwasz lub szukasz pomocy w uporaniu się z aktualnymi trudnościami życiowymi pamiętaj, że masz możliwość skorzystania z darmowej porady psychologicznej na terenie Uczelni.

Konsultacje dla studentów i dokotorantów w roku akademickim 2022/2023 są prowadzone zarówno online, jak i na żywo. Prowadzi je dwóch psychologów - Katarzyna Wiśniewska i Marta Kucharska.

W celu umówienia się na wizytę skorzystaj z maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konsultacje dla pracowników uczelni są prowadzone przez psycholog Martę Lenart-Buglę. Konsultacje mogą odbywać się zarówno online, jak i na żywo, w zależności od Państwa potrzeb. W celu ustalenia terminu konsultacji należy kontaktować się mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule wiadomości proszę wpisać: Konsultacje psychologiczne dla pracowników).

Szczegóły dotyczące konsultacji znajdziesz zarówno na stronie Katedry Psychiatrii, jak i na Facebooku.