etude miniaturka proba

Szanowni Państwo,

W imieniu Katedry Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego mamy przyjemność zaprosić Państwa na pierwsze z cyklu szkoleń realizowanych w ramach projektu ETUDE (Horyzont 2020).

Projekt obejmuje 15 uczelni członkowskich na terenie Europy i składa się zarówno z badań naukowych, realizowanych przez doktorantów, jak również cyklu szkoleń i warsztatów dostępnych dla doktorantów wszystkich współpracujących ośrodków oraz członków towarzystw naukowych EURONET-SOMA, EAPM i ICPM.

Tematyka projektu obejmuje zagadnienia związane z zaburzeniami funkcjonalnymi, które dotyczą nie tylko sfery psychicznej, ale manifestują się także objawami somatycznymi (np. zaburzeniami układu oddechowego, krążenia, nerwowego, etc.).

Informacje dotyczące zapisów oraz harmonogram ogólnodostępnych szkoleń znajdą Państwo w załączonej broszurze

Zachęcamy wszystkich zaintersowanych do udziału.

Prof. Joanna Rymaszewska (Training & Transfer of Knowledge Coordinator, ITN ETUDE)

W razie pytań prosimy o kontakt z doktorantami:

mgr Tomasz Bielawski

lek. Marta Ciułkowicz

lek. Anna Gładka

mgr Joanna Halicka

lek. Agnieszka Kobyłko

lek. Mateusz Łuc

lek. Marcin Pawłowski

mgr Adrianna Senczyszyn

lek. Filip Stramecki

lek. Tomasz Wieczorek

flag yellow low

"This project has received funding from the European Union's Horizon 2020 research and innovation programme under the Marie Skłodowska-Curie grant agreement No 956673."