Katedra Psychiatrii

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na Konferencję z okazi VII-lecia Centrum Spotkań, która odbędzie się 20 września 2022.

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że konferencja EAPM w 2023 r. odbędzie się we Wrocławiu w dniach 15-17 czerwca. Zachęcamy do śledzenia strony

Uprzejmie informujemy, że w Katedrze Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego zostały utworzone grupy wsparcia dla studentów, doktorantów i pracowników z Ukrainy.

1673392 print trimmed 1

🇺🇦Uprzejmie informujemy, że do przyklinicznej Poradni Zdrowia Psychicznego Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu mogą zgłaszać się obywatele Ukrainy potrzebujący wsparcia i pomocy psychiatry w języku ojczystym.

Pracujemy w Klinice Psychiatrii USK przy wyb. Pasteura 10 we Wrocławiu.

🇺🇦W celu ustalenia terminu porady prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w dniach poniedziałek-piątek w godzinach 9:00 -14:00:

☏    71 784 16 10     885 852 297       Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

maly mozg

 

Termin na wizytę we Wrocławiu i udział w Dialogach ustalony!

EAPM

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w konferencji EAPM 2022 w Wiedniu „Nowe wyzwania – nowe podejścia”, która odbędzie się stacjonarnie w Hofburgu w Wiedniu w dniach 8-11 czerwca 2022 r.

etude miniaturka proba

Szanowni Państwo,

W imieniu Katedry Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego mamy przyjemność zaprosić Państwa na pierwsze z cyklu szkoleń realizowanych w ramach projektu ETUDE (Horyzont 2020). 

diaaaaalal

Drodzy Państwo, Na stronie SCTPB jest już plan szkoleń neuropsychologicznych na sezon 2021/2022.

Harmonogram i szczegółowe informacje znajdziecie Państwo TUTAJ Serdecznie zapraszamy!

Logo SPBPTPSzanowni Państwo, mamy przyjemność poinformować Państwa, że od września w Katedrze Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich organizowany będzie kurs z zastosowania przezczaszkowej stymulacji magnetycznej (TMS- transcranial magnetic stimulation)  w Psychiatrii. Szkolenie uzyskało akredytację sekcji Psychiatrii Biologicznej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i obejmuje 12 godzin wykładów teoretycznych i 12 godzin ćwiczeń praktycznych, które będzie można zrealizować na aparaturze Katedry Psychiatrii w towarzystwie certyfikowanego personelu, który na co dzień wykorzystuje tą metodę w pracy z pacjentami. 

virus 1812092 1920Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym etapie badań Katedry Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, nad zdrowiem psychicznym studentów, po ponad roku spędzonym w pandemii.